O nás

IOB klíčanySpoločnosť I.O.B., spol. s r.o. je stabilný, rýdzo česká obchodná spoločnosť, ktorá na českom a slovenskom trhu pôsobí už viac ako 25 rokov.

Našou víziou je byť uznávaným dodávateľom špičkových olejov a mazív, špeciálnych kvapalín aj ďalších výrobkov a s tým súvisiacich služieb.

Zaujímame sa o najnovšie hi-tech produkty z oblasti tribotechnika a chémie, aby sme svojim zákazníkom mohli poskytnúť excelentný výkon ich zariadenia i bezpečnosť v tých najnáročnejších prevádzkových aplikáciách.

Nezameriavame sa na klasickú veľkoobchodné distribúciu viac značiek, ale sme jediným autorizovaným distribútorom značiek BG Products Inc. (Výrobky pre profesionálnu údržbu vozidiel) a Petro-Canada (oleje a mazivá) pre český aj slovenský trh. Touto úzkou väzbou dokážeme profesionálne a veľmi presne navrhnúť vhodný produkt a monitorovať jeho výkon.

Naším cieľom je ponúkať okrem špičkových výrobkov tiež stopercentná služby našim zákazníkom. Veľkú časť nášho sortimentu máme skladom k okamžitému odberu, dopravu tovaru od určitého množstva zabezpečujeme zadarmo a našou veľkou prednosťou je odborné zázemie. Pre svojich zákazníkov usporadúvame pravidelné školenia a všetky výrobky sme schopní našim zákazníkom názorne predviesť v našom novom sídle v Klíčany.

Veríme, že v rámci spolupráce zákazníci oceňujú našu pružnosť, ústretovosť i ľudský prístup.