O BG Products

Vízia BG: predĺžiť životnosť vozidiel, znížiť prevádzkové náklady a zlepšiť výkon

 

Spoločnosť BG Products, Inc. bola založená v roku 1971 v USA.

Jej cieľom je udržať si v spolupráci s distribútormi BG Products Inc. pozíciu vedúceho svetového hráča na trhu profesionálnych výrobkov a zariadení pre odborníkov z radov automobilového priemyslu a pozáručného servisu vozidiel.Distribution Center

Spoločnosť vo veľmi úzkej spolupráci s poprednými výrobcami automobilov a Necestné strojov vyvíja a vyrába unikátny špeciálny chemicko-technologickej kvapaliny k profesionálnej údržbe vozového parku, ktoré navracia pôvodný výkon a znižujú prevádzkové náklady. Spoločnosť je priekopníkom v bezmontážní metóde čistenia vstrekovacích jednotiek.

K dispozícii má nielen vlastné laboratóriá a oddelenia vývoja aj výskumu, ale aj inovačné centrum, kde sú preskúmané a testované nové technológie.

Nový výrobný závod a distribučné centrum umožňujú poskytovať zákazníkom aj distribútorom zákaznícky prispôsobené riešenia a pomáhajú tak BG zákazníkom uspieť na vysoko konkurenčnom trhu.

Spoločnosť BG Products dbá na vynikajúcu kvalitu aj rešpektovanie ekologických noriem od začiatku výroby až do po finálnej logistiku. Spoločnosť je držiteľom certifikátu ISO 9001: 2008 Systém managmentu kvality a ISO 14001: 2004 Systém enviromentálneho manažmentu.