BG 109 EPR

BG 109 EPR

Profesionálny výplach motora so 100% účinnosťou

Balenie 325 ml

Revolučné zloženie prípravku zaručuje vysoko efektívny a veľmi silný účinok Veľmi rýchlo odstraňuje všetky húževnaté usadeniny, kaly a laky z piestnych krúžkov a kompletného olejového priestoru v motore. Navracia späť kompresné tlaky, výkon motora, znižuje emisie. Zabraňuje poškodeniu olejovej pumpy a tesnenia. Úplne bezpečný pre všetky kovové aj nekovové časti motora.

Dávkovanie: jedno balenie 325 ml na 4-6 litrov oleja v motore. Pred výmenou motorového oleja pridajte jedno balenie do starého oleja. Motor naštartujte a ponechajte na voľnobeh bežať 20 minút benzínový a 40 minút naftový motor.

 

Měření kompresních tlakůMeranie kompresných tlakov pred BG dekarbonizáciou a po BG dekarbonizácii. Jasne zrejmý nárast kompresných tlakov = plný výkon, nižšia spotreba a emisie.

ODPORÚČANIE !!!


Nezabudnite objednať aj excelentné BG aditívum motorového oleja, ktoré v kombinácii s BG 109 EPR poskytuje 100% výkon a ochranu motora.

 

115 - 2016112 - 2015

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MOA PRO BENZÍNOVÝ MOTOR                                                                                  DOC PRO NAFTOVÝ MOTOR