BG 6577 KIT dekarbonizace benzínových motorov

BG 6577 KIT dekarbonizace benzínových motorov

Profesionální KIT pre kompletnú dekarbonizáciu olejového a spaľovacieho systému motorov s klasickým i s priamym vstrekovaním GDi, FSi, TSi - TOP výrobok!

BG 208 PLATINUM - NOVÉ REVOLUČNE ZLOŽENIE - VÝKON VYŠŠÍ O 60%!!!

Balenie 3x 325 ml

BG kompletná dekarbonizácia olejového, palivového, spaľovacieho a výfukového systému. Veľmi ľahko, absolútne bezpečne a efektívne odstráni usadeniny a zabráni ich tvorbe. Zvýši výkon motora, zníži spotrebu, opotrebenie a emisie. Používajte každých 15.000 km a Váš motor bude stále v dobrej kondícii.

Iba tri jednoduché kroky na vrátenie plného výkonu motora, na zníženie emisií a spotreby, ku kľudnejšiemu chodu motora a ľahkým štartom.

Zážihové motory s priamym vstrekovaním (GDi, TSi, FSi, ...) majú efektívnejší výkon a spotrebu paliva. Oproti klasickým motorom vykazujú vyššie operačné teploty, ktoré sú veľmi náročné na motorový olej a jeho prchavosť. Tým dochádza k zanášaniu systému motora nielen zo spáleného paliva, ale aj motorového oleja. Tieto usadeniny sú veľmi húževnaté, obmedzujú výkon motora, zvyšujú spotrebu a emisie a skracujú životnosť vstrekovania a celého systému. Jedine pravidelný preventívny zásah zabráni tvorbe usadenín a zvýši vysokoteplotné motorového oleja.

Profesionálny BG GDi program dekarbonizácie veľmi ľahko a efektívne odstráni usadeniny a zabráni ich tvorbe. Zvýši výkon motora a zníži spotrebu a emisie. Používajte každých 15000 km a Váš motor bude stále v dobrej kondícii.

Sada troch výrobkov = 3 jednoduché kroky = garantovaný účinok

Sada obsahuje:

BG 109 pre servis olejového systému, a piestnych krúžkov a kompresných tlakov

BG 115 pre servis motorového oleja a zabránenie zanášaniu sacieho traktu

BG 208 pre servis ventilov, vstrekovania a spaľovacieho systému

Nalievacie hrdlo zadarmo.

Nezabudnite objednať aj excelentný BG motorový olej

72932 - 201773732 - 2017

 SAE 0W-20           SAE 5W-30