BG 208 44K POWER ENHANCER

BG 208 44K POWER ENHANCER

NOVÉ REVOLUČNE ZLOŽENIE - VÝKON VYŠŠÍ O 60%!!!

Profesionálny prípravok k dekarbonizácii spaľovacieho a vstrekovacieho systému so 100% účinnosťou.

Balenie 325 ml

Profesionálny prípravok k efektívnemu odstráneniu karbónových usadenín z benzínových motorov. MAXIMÁLNA PREVENCIA ALEBO ODSTRÁNENIE ÚSAD U MOTOROV S PRIAMÝM VSTRIEKOVANÍM (GDi, FSi. TSi, .....) Veľmi efektívne obnovuje výkon vstrekovacieho systému, odstraňuje najhúževnatejšie usadeniny zo spaľovacieho priestoru, ventilov, lambda sondy a katalyzátora. Znižuje spotrebu paliva a emisie, zvyšuje výkon motora a niekoľkonásobne predĺžuje životnosť vstrekovacieho systému. Absolútne bezpečné pre všetky typy motorov a filtre pevných častíc. Preventívnym použitím prípravku BG 44K® udržujete celý spaľovací systém vo vynikajúcom stave, predchádzate opotrebeniu a drahým opravám.

POZNÁMKA: Po vyčistení pomocou BG 44K®, pravidelne používajte BG Supercharge®II, PN 2026. Zabránite tak tvorbe usadenín v palivovom systéme a motore, zlepšíte jazdné vlastnosti a znížite spotrebu paliva.

Dávkovanie: 1x za 15 000 km pridajte jedno balenie 325 ml do maximálne 75 litrov paliva.

 

VSTŘIKOVÁNÍZanesený vstrekovač zvyšuje spotrebu paliva, emisie spôsobuje nepravidelný chod motora. Po BG dekarbonizáciu vstrekovacieho systému, už plný výkon, nízka spotreba a emisie.